Інформує про події на Сході України

Чи будуть харків’яни платити більше за газ?

962 0

Це питання вже не перший місяць турбує жителів Харківщини. ПАТ «Харківгаз» в 2013-2017 роках провели інвестицію в оновлення газопроводів міста на суму близько 30 мільйонів гривень.

Так модернізація, реконструкція, обслуговування та усунення витоків блакитного палива на газопроводах міста здійснюються за допомогою тарифу на розподілення блакитного палива.

Ірина Листова – комерційний керівник «Харківгаз» наголосила, що країна не надає достатньої кількості грошей для забезпечення безаварійних робіт газових мереж. Також жінка повідомила, якщо підприємство буде оплачувати рахунки модернізації газопроводів і проводити фінансування за використання державних труб то подвійні затрати ляжуть на споживачів блакитного палива.

За даними ПАТ «Харківгаз» близько 49 відсотків газопроводів, якими природний газ постачається мешканцям Харкова, являється державним майном. Та все ж робота з їх обслуговування і ремонтні роботи проводяться шляхом тарифу компанії «Харківгаз». Повідомляють, що одна з передових категорій платників тарифу в області являються самі ж мешканці Харківської області (це понад  80 відсотків).

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.