Інформує про події на Сході України

Чи легко Харківчанам змінити роботу?

7.13K 0

Як повідомляють аналітики сайту rabota.ua, всього лиш шість відсотків опитаних дотримуються думки, що варто залишатися на своїх робочих позиціях.

На запитання, чи вважаєте ви, що саме зараз оптимальний час для зміни роботи тридцять сім відсотків відповіли скоріше так. Дещо менше, тридцять чотири з впевненістю сказали так. Двадцять чотири відсотки сказали скоріше ні. І лише шість відсотків впевнено не хочуть змінювати свого місця роботи.

Коли ж задали питання чи ви готові зараз змінити місце роботи, якби вам зробили таку пропозицію, то аж п’ятдесят дев’ять відсотків змінили б, але з тою умовою, якби заробітня плата була вищою ніж на попередньому місці роботи. Тридцять чотири відсотки змінили б роботу, навіть якби там була така ж заробітна плата, але сам процес виконання обов’язків цікавіший. Шість відсотків дуже засумнівались над зміною і скоріше б залишились на минулій. І лише один відсоток опитаних твердо впевнені, що не мінятимуть місця роботи.

“Підвищення” мінімальної зарплати

Якщо ж говорити про те, наскільки люди легко приймають рішення про зміну місця роботи, якщо їм роблять таку пропозицію, то п’ятдесят вісім відсотків завжди сумніваються, але, як правило, приймають рішення на користь нової роботи. Двадцять шість відсотків приймають рішення довго і на користь того ж місця роботи де перебувають і лише шістнадцять відсотків з легкістю змінюють роботу.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.