Інформує про події на Сході України

Чи матиме ЗДМУ шанс на отримання новенького Nissan більш ніж за пів мільйона гривень?

1.07K 0

Один із освітянських закладів Запорізької області вдруге оголосив торги на придбання новенької автівки для потреб університету. Мова йде про Запорізький медичний університет, котрий має на меті придбати Nissan Qashqai.

Відомо, що машина буде білого кольору, а також теперішнього року випуску. Повідомляють, що це бюджетний тип автомобіля, так-як на сто кілометрів потрібно мати 5-6 літрів палива.

Наголошуємо на тому, що вже була спроба університетом придбати машину,  тоді ціна складала близько 600 тисяч гривень. Торг не відбувся через те, що учасники надіслали заяви не у відповідності  з тендерними пропозиціями.  Основною причиною являлося відхилення всіх тендерних пропозицій узгоджено з Законом про публічні закупівлі.

На сьогодні ЗДМУ вже вдруге розпочав торг на отримання машини. Відомо, що одним з показником визначення переможця для освітнього закладу буде вартість. Чи отримає медичний заклад шанс на отримання автівки поки не відомо. Педагогічний колектив надіється на отримання тендеру, так-як ця подія б позитивно вплинула на роботу медичного закладу та її персоналу.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.