Інформує про події на Сході України

Головна » ХАРКІВ » Чи появиться новий монумент на Харківщині?

Чи появиться новий монумент на Харківщині?

8.5K 1
Чи появиться новий монумент на Харківщині?

На Харківщині набуває розголосу ситуація щодо пам’ятника, який планується розмістити на площі Свободи. Монумент що являє собою ангела з хрестом, який обрали переможцем конкурсу викликав в громадян резонанс.

Активісти, які не хочуть, аби зводили пам’ятник вийшли на мітинг до Дзержинського райсуду, а наприкінці попереднього року туди ж подавали позов щодо незаконності проведення даного конкурсу. Вони вимагали, щоб було залучено експертів іноземних і конкурс був міжнародним. Тринадцятого лютого відбудеться засідання на якому розглянуть позов про скасуванння будівництва монументу.

В Харкові в торгових точках провели ревізію

У мерії пояснюють, що ситуація така виникла за бажанням жителів Харкова. І що і де встановлювати – це привілей місцевих експертів.

Митці задумали, що монумент у постаті янгола-охоронця виглядатиме, як олівець. А якщо розглядати пам’ятник ближче, то колона не буде сильно помітною, але увагу привернуть постаменти з персонажами, щодо їх вибору радились з істориками. акцент надавався, щоб вони були важливо історичними, але маловідомими.

Люди ж абсолютно проти будівництва даного пам’ятника. А на сайті міської ради розмістили петиції в яких висловлюється дана позиція.

Більше новин читайте на сайті Агент новин.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.