Інформує про події на Сході України

Чи появиться новий монумент на Харківщині?

6.34K 1

На Харківщині набуває розголосу ситуація щодо пам’ятника, який планується розмістити на площі Свободи. Монумент що являє собою ангела з хрестом, який обрали переможцем конкурсу викликав в громадян резонанс.

Активісти, які не хочуть, аби зводили пам’ятник вийшли на мітинг до Дзержинського райсуду, а наприкінці попереднього року туди ж подавали позов щодо незаконності проведення даного конкурсу. Вони вимагали, щоб було залучено експертів іноземних і конкурс був міжнародним. Тринадцятого лютого відбудеться засідання на якому розглянуть позов про скасуванння будівництва монументу.

В Харкові в торгових точках провели ревізію

У мерії пояснюють, що ситуація така виникла за бажанням жителів Харкова. І що і де встановлювати – це привілей місцевих експертів.

Митці задумали, що монумент у постаті янгола-охоронця виглядатиме, як олівець. А якщо розглядати пам’ятник ближче, то колона не буде сильно помітною, але увагу привернуть постаменти з персонажами, щодо їх вибору радились з істориками. акцент надавався, щоб вони були важливо історичними, але маловідомими.

Люди ж абсолютно проти будівництва даного пам’ятника. А на сайті міської ради розмістили петиції в яких висловлюється дана позиція.

Більше новин читайте на сайті Агент новин.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.