Інформує про події на Сході України

Чи відбудуться Вибори на Донбасі?

7.49K 0

Ернст Райхель сумнівається, що вибори на Донбасі вібудуться після відновлення Україною контролю на сході. “Не погоджено, і навряд чи буде погоджено, що Україна відновлює контроль і тільки потім відбуваються вибори”, – наголосив Райхель.

На  запитання, як він бачить проведення виборів на Донбасі, Райхель не зміг роз’яснити чітко, так як сам не бачить цілковитого рішення. Згідно цієї теми тривають дискусії. Вибори цілком можуть, при певних умовах, відбутися до того часу, як контроль над кордоном Україна відновить.  Пояснюючи ці умови, він згадав про “формулу Штайнмаєра”. Згідно його слів дана формула, через яку дискутують, передбачає, що вибори будуть контролюватися і з участю ОБСЄ. Після чого має бути підтвердження від ОБСЄ, що вибори відбулися згідно міжнародних стандартів, якщо його не буде, то законодавство не набуде чинності про спеціальний статус.

Також до Райхеля постало питання, можливо все це дійство має вигляд, неначе ОБСЄ підтримує позицію РФ, а не Україну, оскільки зі сторони Росії надходить пропозиція виборів на Донбасі до того часу, коли Україна відновить контроль над своїм кордоном. На що він висловив протилежну позицію. А щодо суверенітету, то Україна чітко висловила свою позицію, що Крим, Луганська і Донецька області належать до території України. А зараз проводяться переговори, де шукають вирішення щодо територій, над якими Україна на даних час не має контроль.

Також він повідомив, що дане питання і послідовність дій постійно обговорюється, задля швидшого вирішення ситуації. Та нажаль, на даний момент його немає, а ситуація послаблює Україну і Росія від цього задоволена. Повідомляє про це УНІАН.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.