Інформує про події на Сході України

Чи збільшилось фінансування освіти на Харківщині?

846 0

Нещодавно відбулася урядова нарада на якій були порушені проблеми децентралізації та місцевого розвитку. Юлія Світлична – голова Харківської обласної державної адміністрації зауважила, що за останній час відбулося значне розширення можливостей у сфері освіти.

Пані Світлична наголосила, що від початку 2015 року Харківщина підвищила грошову підтримку освітнім закладам. Так з місцевого бюджету замість звичних 2 мільярдів надали 6 мільярдів гривень.

Жінка запримітила, що під час децентралізації відбулася зміна підходу до фінансування галузі – до процесу стали активно залучати Харківські громади. Також губернатор повідомила про роз’яснення питання, щодо захищених статей та інших поточних витрат. На нараді пролунала інформація, яка повідомляє що протягом останнього часу зросла заробітна плата педагогам, а також вдвічі була збільшена надбавка за престижність праці та фінансову винагороду викладачам.

Потрібно зауважити, що на Харківщині стрімкими темпами розвивається шкільна освіта. Так до завершення 2018 року мають на меті відкрити понад 19 новеньких дитячих садочків, 21 групу в вже наявних закладах. Також відомо, що планується створити понад 1500 додаткових місць.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.