Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Чим може загрожувати плавання на надувному матраці?

Чим може загрожувати плавання на надувному матраці?

965 0
Чим може загрожувати плавання на надувному матраці?

Досить неприємна ситуація трапилася 9 червня на Азовському морі. Таким чином, уродженці із Мелітополя відпочивали поблизу бази «Ельдорадо» в селі Приморський Посад Приазовського району. Родина не гаючи часу пішла скупатися в море, захвативши з собою надувний матрац.

Та вже через деякий час туристи помітили чотирьох чоловік на двох надувних матрацах, котрі знаходилися від берега на відстані 50 метрів. Справа полягала в тому, що в цей день були досить швидкі пориви вітру, внаслідок чого матраци було віднесено в море.

Оточуючі відразу ж намагалися самотужки вирішити цю ситуацію, але так і не змогли самостійно дістатися до постраждалих. Тоді було покликано підмогу на ряду з ДСНС. Рятувальники з допомогою човна добралися до постраждалих та доставили їх на берег. Потерпілими опинилися 32 – річна жінка та її троє дітей. Звернемо вашу увагу на тому, з людьми все добре і медичної допомоги вони не потребували. Постраждалі обійшлися легким переляком.

Тому рятувальники звертають увагу відпочиваючих на тому, що б ті в свою чергу бережно поводили себе на морі під час пляжного сезону, не відпливали далеко від берега та  не купалися без нагляду.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.