Інформує про події на Сході України

Чималі забаганки харківських чиновників: в скільки обійшлася купівля 4 кілограм червоної ікри?

650 0

Нещодавно пролунала така інформація, що міські чиновники Харкова вирішили себе побалувати червоною ікрою. Депутати не стали на собі економити та замовили більше трьохсот упаковок недешевого делікатесу.

Самі чиновники здійснили купівлю на 52 тисячі гривень. В цю суму входять 333 упаковки червоної ікри. Даний продукт коштує недешево, одна лише одиниця дорівнює близько 156 гривень та вміщує в собі всього 120 грам. Угоду було заключено з підприємцем Солоп Ольгою Валерієвою.  Працівники антикорупційного Національного університету захисту України наголосили, що зовсім недавно вони купляли дану продукцію за меншу ціну.

Зауважимо, що відділ освіти уклав умову без відкритих торгів, не беручи до уваги наказ представника обласної урядової адміністрації.

Декілька місяців тому міський голова пані Світлична склала наказ з рекомендацією для структурних підрозділів Харківської обласної державної адміністрації, фірм, компаній, закладів, користуватися електронною програмою ProZorro при купівлі, тобто розпочинати аукціони при визначенні підрядника для початку робіт розмір яких складатиме близько 50 тисяч гривень.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.