Інформує про події на Сході України

Чого очікувати від ЗНО у 2019 році?

419 0

Декілька днів тому, а саме 9 січня, в ЗОДА пройшов брифінг стосовно основних питань проведення ЗНО у 2019 році. Під час прес-конференції була оголошено чимала кількість важливої інформації для цьогорічних вступників.

Першочергово було повідомлено щодо здачі державної підсумкової атестації, котра проходитиме в стінах школи. Вона буде проведена у формі ЗНО. Обов’язковими предметами, котрі повинен скласти кожен випускник, є українська мова та література, інші ж дві дисципліни є вибірковими.

Одним із цьогорічних нововведень буде те, що в нинішньому році можна пройти сертифікацію та підвищити на 20 відсотків свій заробітній дохід протягом майбутніх трьох років. Дана програма стосується викладачів I-IV класів. Для цього педагогам потрібно успішно скласти ЗНО, отримати оцінку відкритого уроку та створити електронне портфоліо.

Наостанок була зачитана інформація для учнів, котрі в цьому році будуть перевіряти свої шанси у  вступі до вищого навчального закладу. У 2019 році вступник повинен подати сертифікати ЗНО з 3 конкурсних предметів. Головною дисципліною, котру будуть складати всі абітурієнти – українська мова та література. Інші два предмети оголошує вищий навчальний заклад, до якого буде вступати випускник.

Наголосимо на тому, що в цьому році буде посилений рівень знань з таких дисциплін як математика та фізика. За останньою інформацією відомо, що в цьому році на головну сесію ЗНО очікується порядком 14 тисяч громадян із Запорізької області.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.