Інформує про події на Сході України

Чому деякі запорожці повинні покидати свої домівки?

122 0

Декілька десятків жителів Запоріжжя виїхали з власних домівок. Причиною таких подій став критичний стан їх квартир, які почали руйнуватися по швах. Дану інформацію було оголошено під час скликання 35 сесії міської ради.

Народний обранець із Запоріжжя Віктор Пріт доповів, що до нього вже декілька разів зверталися за допомогою мешканці домівок за адресом Говорухи  та Магара, що на Комунарівському районі. Жителі нарікають, що ще від кінця літа 2018 року по вулиці Магара трапився прорив, внаслідок чого вода пошкодила декілька приміщень. Та все ж в найбільш скрутну ситуацію потрапила оселя № 32 за адресом Олександра Говорухи.

За попередньою інформацією мешканців, які проживають за згаданим адресом, домівка № 32 зруйновано до такої міри, що люди почали висилятися з власного житла. Причиною стала відсутність ремонтних робіт приміщення. Очевидці доповідають, що в деяких стінах наявні тріщини розміром від 10 до 15 см. Квартиранти бояться, що при значному похолоданні  є вірогідність прориву труб теплопостачання біля дому і вони всю зиму будуть без води та тепла.

Мер Запоріжжя вже ознайомлений з даною ситуацією. Він дав розпорядження департаменту житлово-комунального господарства поставити на облік данні домівки, які потребують негайного ремонту в наступному році.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.