Інформує про події на Сході України

Чому у Харкові нестача важливих ліків для життя?

7.23K 1

Про нестачу ліків для хворих на діабет і ракові захворювання у Харківській області повідомив Олександр Галацан.

Він поділився, що таку ситуацію викликали затримання доставки інсуліну. І його повинні надавати не беручи плати, що стосується також ліків для людей з онкологічними захворюваннями. А наявність даних препаратів не задовільняє потреб громадян. А з ліками для онкологічно хворих виникла неприємна ситуація, оскільки міністерство охорони здоров’я надало ліки, які не відповідають якості. До медичних закладів направили запас ліків на рік, які закупили за державною програмою, але через три місяці їх термін придатності буде вичерпаний.

Харківчани позичають кошти для лікування

А для діабетиків Харкова надали нову інформацію, що відтепер інсулін їм не видаватиму, а отже доведеться купувати його їм самим.

А аптеках стикнулися з проблемою дефіциту даних препаратів. Це пояснюється тим, що неначе держава почала контролювати ціни і заборонила продавати деякі ліки. Причиною є те, що на них стоїть ціна вища адекватної.

Провізори діляться, що ближчим часом в громадян Харкова можуть виникнути проблеми з лікуванням, так як ліків не буде. Це стосується медичних засобів віід бронхіальної астми, гіпертонії і діабету.

Виник дефіцит препаратів і в аптеках. Як пояснюють в провізори, вся справа в тому, що держава почала регулювати ціни і забороняти реалізувати певні різновиди ліків. Причина – нібито на ряд препаратів завищена вартість.

«В результаті найближчі тижні можуть стати критичними для покупців ліків від гіпертонії, діабету і бронхіальної астми. На даний момент фармацевти припинили замовляти ці препарати, а згодом Кабмін переніс введення «референтних цін» на два місяці, щоб уточнити зазначені в документі позиції. І все що, ми можемо робити – це розпродавати залишки, яких вистачить на пару тижнів », – кажуть провізори.

Більше новин читайте на сайті Агент новин.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.