Інформує про події на Сході України

Чому відпустили з під варти чиновника-правпорушника?

1.28K 0
Чому відпустили з під варти чиновника-правпорушника?

Суд присяжних Жовтневого районного суду Запоріжжя виніс вирок на рахунок горе-чиновника. Наразі стало відомо, що в рішенні йдеться про те, щоб признати чоловіка винним у скоєній справі. Покаранням буде слугувати штраф, розмір якого дорівнюватиме сумі хабара.

В справі був задіяний працівник Укртансбезбеки, який нещодавно «погорів» на хабарі. Зазначимо, що чоловік вимагав чималу суму грошей у підприємця, який у свою чергу їх і сплатив. Справа йде про 21 тисячу гривень, які повинні були слугувати правом на реєстрацію моточовна ОКА-4 та перереєстрація катера Bombardier 4 Tec.

Зауважимо, що оголошена сума була сплачена в декілька разів – 16 та 5 тисяч гривень. Саме на другій взятці чиновника впіймали на «гарячому»

Надалі чоловік приніс своє вибачення та сердечно розкаявся в даній ситуації. В результаті був запроваджений присуд про сплату порушником штрафу, сума якого складає   півтори тисячі гривень неоподаткованих мінімумів прибутків громадян (25 тисяч гривень). Ще чиновнику було позбавлено право обіймати місце, яке буде пов’язане з організаційно-розпорядкованими функціями в органах урядової влади протягом року.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.