Інформує про події на Сході України

Скільки коштів виділено у Харкові для пільгового проїзду?

1.58K 0

Чотири сотні мільйонів гривень виділено з бюджету Харкова на поточний рік для покриття витрат на проїзд в електротранспорті для пільгових категорій. Дану інформацію було повідомлено замісником мера з питань охорони здоров’я та соцзахисту  Світланою Горбуновою-Рубан.

Також замісник розповіла про збільшення категорій громадян, яким буде надано пільговий проїзд в транспорті, до попереднього списку увійдуть ветерани ЗСУ, МВС, СБУ та ті хто прирівнюються до даних категорій, також інваліди третьої групи.

Світлана зазначила, що зі сторони ветеранів ЗСУ, МВС та СБУ та інших прирівняних категорій не рідко виникали питання з приводу надання для них пільгового проїзду в транспорті ще з початку поточного року. Про те для таких категорій пільговиків є свої особливості у присвоєнні безкоштовного проїзду. Згідно з законом кожен громадянин даної категорії повинен надати довідку про доходи кожного члена сім’ї. Якщо дохід є меншим ніж податкова пільга, йому нададуть безкоштовний проїзд, якщо ж більше то безкоштовно їздити в електротранспорті він не має права.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.