Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » COVID-19 та нова статистика

COVID-19 та нова статистика

31 0
COVID-19 та нова статистика

У Запорізькій області за 19 листопада було зафіксовано 744 нових випадків зараження COVID-19, серед захворілих 23 дитини і 42 медичних працівників. На превеликий жаль 15 осіб померло від ускладнень.

Стрімко росте захворюваність на коронавірус і по всій території країни. Лише за останню добу в Україні захворіло 14 575 громадян. Це новий антирекорд росте, котрий з кожним днем показує все більший показник.

У цілях попередження розповсюдження хвороби, президент України підписав указ, у якому йдеться про адміністративне покарання людей, котрі не одягають медичні маски. Відповідну інформацію оголошено прес-центром президента.

Тепер за перебування в громадських будівлях і в громадському транспорті під час карантину без одягнутих маски або респіратора загрожує штраф від 170 до 255 грн. У законі є пункт, в котрому йдеться, що медичні маски можуть бути самодільними, однак повинні прикривати ніс та рот.

Окрім цього школярі 5-9 класів навчальних закладів міста будуть переходити на навчання за дистанційною формою до 4 грудня 2020 року. Крім того, з 23 листопада на дистанційне навчання перейдуть учні старших класів, а також вихованці закладів позашкільної освіти.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.