Інформує про події на Сході України

Де відпочити у Харкові

7.16K 0

Зараз час новорічних канікул, а отже час активного відпочинку не лише для школярів, а я для студентів і дорослих. Як завжди, популярності в зимові свята набирають катання на ковзанах, лижах, сноубордах. Даша Двоскіна, яка є спортсменкою з тенісу ділиться, що новому виду спорту вчитись не так і просто. Доволі велике значення має фізична підготовка, яка не раз стає в нагоді.

Адміністрація лижної бази ділиться, що під час новорічних свят кількість відвідувачів зростає в рази. Приходять і любителі даного виду спорту і професіонали. Траси для спуску підготовлені професійно. Навіть співробітники місцевого гірськолижного курорту час від часу з задоволенням катаються на сноуборді. Так сказати поєднання приємного з корисним.

Жителі Харкова згідно нового закону зможуть швидше одружуватись

А. Рєзнік, який також є працівником на даній базі ділиться, що користуються попитом також і тюбінг, тарзанка, квадроцикли. Протягом дня на відпочинок можуть завітати близько 400 громадян. Щодо вартостті лижного катання, то вона різна. Лижі орендувати за годину часу реально від 50 до 100 грн. Впливає на вартість і розмір взуття. Дітям передбачуються знижки.

Для любителів ковзанів є можливість покататися безкоштовно з кінця грудня на площі Свободи, оскільки тут функціонує безоплатний каток. Єдиною перепоною може стати відсутність ковзанів. Але це можна вирішити взявши їх в оренду.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.