Інформує про події на Сході України

Депутат з Запоріжжя потрапив в список прогульників ВР

743 0

В червні нинішнього року Верховна Рада орудувала в залі сесій 8 днів, було проведено 12 нарад під час яких здійснено більше 500 голосувань. Завдяки наданій інформації Верховної Ради стало відомо, що 11 народних обранців не були присутніми ні на одному з голосувань.

Зауважимо, що причина прогулів чиновників так і не стала ясною. Так 5 з 11 чиновників знаходяться під слідством, покинули країну чи написали заяву щодо складення повноважень.

Так пропонуємо вам п’ятірку лідерів – депутатів, котрі прогуляли голосування і не були присутніми на засіданнях Верховної Ради:

  • Вадим Кривохатько – народний обранець партії Петра Порошенка, із Запоріжжя;
  • Тетяна Донець – чиновниця об’єднання «Народний фронт»;
  • Євгеній Бакулін – чиновник партії «Опозиційного блоку». Зауважимо, що чоловік був затриманий правоохоронними органами і вже 15 березня Верховна Рада вирішила це питання ;
  • Денис Омельянович – урядовець Донецька («Опозиційний блок») брав участь лише в 6,5 відсотків голосувань;
  • Костянтин Жеваго – народний обранець («Опозиційний блок») відвідав близько двох відсотків голосувань. Також чоловік входить в десятку найзаможних жителів України.

Зауважимо, що 342 народних обранців, а саме 80 відсотків урядового корпусу за червень місяць пропустили більше половини голосувань. З загальної кількості близько 77 чиновників не брало участь в 90 відсотків голосувань.

Зазначимо, що партіями-лідерами, чиновник яких в найвищій кількості не виконували свої повноваження можна віднести «Відродження (близько 87 відсотків) та «Воля народу» (86 відсотків).

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.