Інформує про події на Сході України

Депутатами Запоріжжя створене комунальне підприємство

1.72K 0

Зовсім нещодавно відбулося засідання чиновників Запорізької обласної думи. На зборах дискутували на рахунок комунальної фірми «Інститут розвитку міста Запоріжжя».

Зауважимо, що КП «Інститут розвитку міста Запоріжжя» розпочав своє існування на ґрунті КП «Запорізьке енергетичне агентство». Олександр Константинов, один з депутатів запорізької ради активно обговорював дану ситуацію. КП повинно розглядати, узгоджувати та вводити в люди громадські, культурні та навчальні ідеї.

Вищезгадане КП матиме втілювати програму щодо здійснення Комплексної стратегії з піднесення  Запоріжжя, Стратегічної ідеї розвитку місцевості. Ще дана фірма направлена на рішення проблем якості планування та прогнозування піднесення місцевості.

Дійшла така інформація, що можливе співробітництво фірми «Інститут розвитку міста Запоріжжя» разом з  колективними, Всеукраїнськими та Міжнародними компаніями для роз’яснення актуальних справ Запоріжжя. Наголосимо, що Дане КП  повинне на стабільній основі виконувати добірні та чисельні соціологічні дослідження, реалізувати суспільно-психологічні та навчальні тренінги.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.