Інформує про події на Сході України

Держава не контролює «Укргазвидобування»

7.15K 0

Кампанія «Укргазвидобування» практично є державною власністю, але в даний момент не є дерпідприємством. В свою чергу, це не зобов’язує відраховувати 30% ЧП, щоб виплачувати дивіденти та сплачувати їх до держбюджету. А щодо комерційних операцій, то вони не підпадають під норму закону про державні закупівлі. В результаті цього всього виникать можливості зловживання службовим становищем. А державні органи контролю не мають змоги проконтролювати документацію (результати фінансової діяльності). Повідомив про це Михайло Головко з парламентської трибуни.

Згідно слів політика, у зв’язку з відсутністю державного статусу кампанії, керівниками підприємства є менеджери, які згідно власного бажання надають зарплати собі по 1 млн. грн. за місяць, можуть розпоряджатись власністю підприємства, мають вплив на на ціну українського газу і за свою діяльність не відповідають перед державою. Всі ці фактори надають можливість абсолютно легалізувати корупційні схеми.

Підвищення мінімальної заробітної плати. Міфи

Головко вважає, для того, щоб отримати над підприємством держконтроль, Кабінету Міністрів потрібно підпорядкувати його собі. Зробити дану дію можна урядовою постановою.

За кометарем М. Головка на наступний рік очікується прибуток в шістдесят мільярдів гривень і уряду варто встановити контроль над даними коштами.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.