Інформує про події на Сході України

ДІП «Дніпродор» виграло тендер щодо будівництва траси в Токмаку

705 0

Цього тижня департамент масштабного будівництва Запорізької обласної державної адміністрації заключив домовленість з компанією Дочірнє іноземне виробництво «Дніпродор» на ремонтні роботи дороги Токмак-Лагідне-Заречне. Тож повідомляють, що підрядна громада планує модернізувати шляхове покриття, розрахувати розмітку, облаштувати трасу дорожніми оповістками …

Під час тендеру брали участь дві компанії. Зауважимо, що дані фірми є представниками Дніпровської області, а саме ООО «Євробуд плюс» та Дочірнє іноземне виробництво «Дніпродор». Надалі було прийнято рішення, що більш гожу пропозицію представляє саме «Дніпродор» тому дана компанія і стала переможцем зазначеного тендеру.

Акцентуємо увагу на тому, що ремонтні роботи повинні дійти свого кінця до початку жовтня. Обіцяють, що гарантійний термін дорожнього покриття буде дорівнювати 3 роки, а розмітки – цілих шість. Цікаво зауважити, що виробництво ДІП «Дніпродор», було організовано польською фірмою ТОВ «PUS» м. Жешув, Республіка Польща. Балансова грошова розцінка основних фондів ДІП «Дніпродор» станом на 01.01.2017 року дорівнює більш як 9 мільйонів гривень.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.