Інформує про події на Сході України

Директор Харківського наукового інституту постане перед судом

362 0
Директор Харківського наукового інституту постане перед судом

На одного з директора Харківського наукового інституту було складено адміністративне правопорушення. Справа полягає в тому, що НАЗК направило до залу Феміди відповідний адміністративний протокол на керівника ДП “Південний державний проектно-конструкторський та науково-дослідний інститут авіаційної промисловості” Романа Артюха. Дану інформацію було розголошено у прес-центрі Національного агентства з питань запобігання корупції.

Тож за попередніми відомостями відомо, що пан Артюх недобросовісно віднісся до заповнення своєї електронної декларації. Таким чином чоловік не вказав свій грошовий прибуток за 2017 рік розміром в 97 тисяч гривень.

Пану Роману загрожує адміністративна відповідальність. Наразі на нього відкрито справу за частиною 2 статтею 172-6 КУпАП. Тепер на чоловіка можуть накласти штраф у вигляді від 100 – 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тож заплановано, що вирішальний вирок суду буде відомий вже протягом наступного місяця. Поки ж ведуться слідчі дії з даної справи та проводиться пильний аналіз наявної електронної декларації самого Романа Артюха.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.