Інформує про події на Сході України

Головна » ЛУГАНСЬК » Діти з областей АТО матимуть право на особливий статус постраждалих

Діти з областей АТО матимуть право на особливий статус постраждалих

1.62K 0
Діти з областей АТО матимуть право на особливий статус постраждалих

Кабінет Міністрів нещодавно передивився інформацію щодо дітей, які зазнали шкоди під час військових дій. Так Урядовий портал розповідає про те наче політики урадили розпорядження  Про внесення змін до постанов Кабінету міністрів України від 24.09.08 р. № 866 та від 05.05.17 р. №268.

Сам правовий акт дає змогу отримати спеціальний статус громадянам, які зазнали шкоди під час військових дій та озброєних суперечок, жителям, яким на час дій в АТО не здійснилося 18 років (тобто повноліття). Право на особливий стан має та група дітей, яка виявлена місцевими органами виконавчої диктатури та/чи органами місцевого самоврядування та ті, які не пройшли реєстрації, як внутрішньо переміщенні громадяни або, які не мешкають в людяних територіях, що знаходяться на діапазоні зіткнення.

Ця постанова має за мету надавати право органам опікунства та піклування у досягненні таких питань, як оформлення спеціального положення дитині, яка зазнала шкоди під час військових дій та збройних конфліктів, або відказ в наданні такого статусу в результаті розгляду комісією з питань оборони прав дитини документів, які були відправлені заявником.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.