Інформує про події на Сході України

Для внутрішньо переміщених осіб збільшили рівень соціального захисту

7.33K 0

В уряді притримуються думки, завдяки прийнятим змінам 23 грудня рівень соцзахисту переселенців буде підвищений. Юристами ГО «Право на захист» було знайдено декілька переваг в документах.

Відтепер, якщо особа, яка переміщається з одного місця проживання на інше в межах одного району, то отримувати нову довідку внутрішньо переміщеної особи їй не потрібно, цілком достатньо надати інформацію про переїзд. Це можна зробити як по телефону, так і особисто до управління праці та соцзахисту населення.

При умові, що внутрішньо переміщена особа відвідує дитячий садок, навчається у школі, ПТУ, або в вищому навчальному закладі, знаходиться на обліку і територіальному центрі соцобслуговування, то щоб отримати соцвиплати відтепер не потрібно складати акт обстеження матеріально–побутових умов.

У випадку, коли соціальний працівник ВПО не застав згідно місця проживання, то він залишає йому повідомлення у письмовому вигляді, про необхідність на протязі 3-х днів (лише робочих) з’явитися в УПСЗН, щоб пройти фізичну ідентифікацію.

Щодо доставки пенсій згідно місця проживання також внесли зміни. Відтепер «Укрпошта» не буде посередником. А працюватиме над цим «Ощадбанк» для певних категорій осіб. Разом з цим банк буде проводити фізичну ідентифікацію для даних громадян щоб вони мали змогу надалі отримувати соціальні виплати.

Юристами ГО «Донбас-SOS» було знайдено і негативні зміни. Але вони вважають, що робити якісь висновки поки що рано.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.