Інформує про події на Сході України

Для внутрішньо переміщених осіб збільшили рівень соціального захисту

6.45K 0

В уряді притримуються думки, завдяки прийнятим змінам 23 грудня рівень соцзахисту переселенців буде підвищений. Юристами ГО «Право на захист» було знайдено декілька переваг в документах.

Відтепер, якщо особа, яка переміщається з одного місця проживання на інше в межах одного району, то отримувати нову довідку внутрішньо переміщеної особи їй не потрібно, цілком достатньо надати інформацію про переїзд. Це можна зробити як по телефону, так і особисто до управління праці та соцзахисту населення.

При умові, що внутрішньо переміщена особа відвідує дитячий садок, навчається у школі, ПТУ, або в вищому навчальному закладі, знаходиться на обліку і територіальному центрі соцобслуговування, то щоб отримати соцвиплати відтепер не потрібно складати акт обстеження матеріально–побутових умов.

У випадку, коли соціальний працівник ВПО не застав згідно місця проживання, то він залишає йому повідомлення у письмовому вигляді, про необхідність на протязі 3-х днів (лише робочих) з’явитися в УПСЗН, щоб пройти фізичну ідентифікацію.

Щодо доставки пенсій згідно місця проживання також внесли зміни. Відтепер «Укрпошта» не буде посередником. А працюватиме над цим «Ощадбанк» для певних категорій осіб. Разом з цим банк буде проводити фізичну ідентифікацію для даних громадян щоб вони мали змогу надалі отримувати соціальні виплати.

Юристами ГО «Донбас-SOS» було знайдено і негативні зміни. Але вони вважають, що робити якісь висновки поки що рано.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.