Інформує про події на Сході України

До списку найвпливовіших осіб держави увійшло 5 громадян Харкова

517 0

На днях видання «Новий час» оприлюднило перелік найвпливовіших громадян держави. До цього списку ввійшло всього лише 5 жителів Харкова: міністр, олігарх, культурний діяч, лікар і за сумісництвом телевізійний діяч та мер.

Цікаво, що до числа лідерів увійшов нинішній президент України та керівник партії «Солідарність» Петро Порошенко. Дещо поступився йому Ринат Ахметов – один з найбагатших фігурантів країни. На третій сходинці опинився голова МВД Арсен Аваков. Йому підпорядковуються більше 200 тисяч озброєних та наділених спеціальними повноваженнями осіб.

28 сходинку посідає президент товариства DCH Олександр Ярославський. 45 щабель переліку завоював відомий український  письменник та поет Сергій Жданов. 47 в рейтингу був Євгеній Комаровський. На сьогодні чоловік більш відомий завдяки власній передачі «Доктор Комаровський». Цікаво, що в середині списку фігурував Геннадій Кернес – чинний голова Харкова. Чоловік був 58 в рейтингу.

Зауважимо, що даний рейтинг оприлюднюється вже в 12-й раз. Список базувався на думках 83 експертів. Більшу частину рейтингу очолюють народні обранці, бізнесмени та особи, котрі володіють чималою кількістю капіталу.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.