Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » До виборчої дільниці краще приходити з власними ручками

До виборчої дільниці краще приходити з власними ручками

330 0
До виборчої дільниці краще приходити з власними ручками

За попередньою інформацією, котру було опубліковано на сайті «Перший Запорізький» стає відомо, що за останні тижні на Запоріжжі стрімко збільшився попит на ручки, із зникаючим чорнилом. Вже цієї неділі в Україні відбудуться вибори Президента України. Багато хто вважає, що ажіотаж із масштабним скупленням зазначених ручок пов’язаний з можливими фальсифікаціями у виборчій програмі.

Наголосимо на тому, що дана забаганка є не з дешевих і може досягати 200 гривень. Дія цієї ручки полягає в тому, що після написання чорнило спочатку світлішає, а потом геть зникає. На швидкість самої процедури впливає зріст температури. Навпаки ж, після спаду температурного показника надпис стає помітним.

«Перший Запорізький» доповідає, що попит на даний вид товару збільшився за останніх 2 тижні, як в канцеляріях, так і в інтернет-магазинах. Чіткої відповіді, з чим пов’язаний даний ажіотаж – невідомо, але деякі схильні це пов’язувати з президентськими виборами.

Тому було наголошено на тому, щоб громадяни були впевненні у своєму виборі та в тому, що їхній голос буде дійсними, потрібно приходити на виборчу дільницю з власною ручкою.

 

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.