Інформує про події на Сході України

До Запоріжжя прибув новообраний президент України

197 0

Тож 8 травня до Запоріжжя з робочим візитом завітав Володимир Зеленський – новобраний очільник України, який отримав більшість  голосів українців у президентських виборах. Звернемо вашу увагу на тому, що метою приїзду пана Володимира було поздоровлення Івана Залужного – мешканця міста, котрому нещодавно виповнилося 101 рік.

Надалі новообраний керівник держави Володимир Зеленський у День пам’яті та примирення вислови українцям побажання миру, зарукою якого стане єдність нації.

Наголосимо на тому, що ветеран війни застав часи голодомору, був залучений до лави Червоної Армії та в результаті одержав досить серйозну контузію в битві під Сталінградом. Дещо перегодом ветеран війни здобув ще одну травму під час військової операції проти японців.

Після завершення військових дій Іван Анікієвич повернуся до Запоріжжя і майже все своє подальше життя присвятив роботі на заводі.

У 2014 році родину Залужних настала жахлива біда: під час антитерористичних дій помер молодий онук ветерана. Тоді Іван Анікієвич звернувся до усіх ветеранів ІІ світової, щоб ті висловися стосовно воєнної політики управління Російської Федерації.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.