Інформує про події на Сході України

Донбас отримає фінансову допомогу

1.01K 0

Донбас отримає фінансову підтримку сумою понад 12 мільярдів гривень. Дане повідомлення оголосив прем’єр – міністр держави на черговому засіданні.

Саме такий грошовий розмір виділить держава зі свого бюджету на потреби міста за нинішній рік. Зауважимо, що це не єдина гуманітарна підтримка, котру отримають громадяни міста. Також відомо, що такі країни, як Канада та Швейцарія в ході Цільового фонду багатьох партнерів надали понад двох мільйонів американських доларів на модернізацію Донбасу та піднесення рівня його жителів.

Пан Гройсман повідомив, що кошти підуть на будівлю громадських об’єктів та сприяння підприємництва. Тобто повинне розпочатися будівництво більш ніж 2 тисяч об’єктів. Прем‘єр – міністр натякнув, що будуть збудовані новенькі садочки та школи. Також чоловік наголосив на тому, що розмір гуманітарної підтримки чималий, щоб засвоїти їх потрібен системний підхід.

Раніше Гройсман вже повідомляв, який повинні бути дій, щоб модернізувати місто. Так аналізуючи проект в планах було не тільки піднесення інфраструктури Донбасу, але й суспільна допомога та підтримка підприємців.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.