Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » Донеччина знову була обстріляна ворожими силами Російської Федерації

Донеччина знову була обстріляна ворожими силами Російської Федерації

1.39K 0
Донеччина знову була обстріляна ворожими силами Російської Федерації

Зовсім нещодавно, а саме 21 травня жителі населеного пункту Зайцеве, що на Донеччині, зазнали шкоди. Лихо полягало в тому, що на світанку містечко було обстріляне силами російського агресора. Дану інформацію надає прес-служба ЗСУ.

Повідомляють, що ворожа атака була розпочата на світанку, близько 05:45 години, наперекір Мінським угодам. Обстріли були проведені за допомогою мінометів, калібр яких складав 120. Удар був проведений в напрямку селища Гольмівське, наголошують українські бойовики.

Офіційно підтверджено акт прямого потрапляння міни в жиле приміщення. Шкоди також зазнала присадибна ділянка за адресом Мануїльська, 100. В ході  дій агресора знищена покрівля приміщення, вікна та стіни.

Зауважимо, що це не перша ворожа атака за останні дні. Так декілька днів тому обстріл був здійснений по селищу Троїцьке, в якому проживали десятки громадян. В результаті цих жахливих дій було вщент зруйновано чимало будинків. Ще зазнала втрат одна родина. Батько та молодша дитина померли ні місці подій, не дочекавшись карети швидкої, а матір з старшим сином перебувають в реанімації у край важкому стані.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.