Інформує про події на Сході України

Головна » ДОНЕЦЬК » Донецькі дороги також зазнають ремонту

Донецькі дороги також зазнають ремонту

382 0
Донецькі дороги також зазнають ремонту

Ні для кого не секрет, що дороги в Сєвєродонецьку перебувають досить в неблагополучному стані. Міська рада вже декілька разів обговорювала тему, стосовно вирішення даної проблеми. Тож справа здвинулася з місця і тепер в Сєвєродонецьку на капітальні ремонтні роботи буде надано з міського бюджету порядком 14 мільйонів гривень.

Дана інформація була оголошена 14 березня, під час чергового засідання 60-ї позапланової сесії. Саме тоді було підняте на обговорення рішення, щодо підвищення прибуткової частки загального фонду майже на 1 мільйон гривень, зменшення збитків загального фонду більш ніж на 18 мільйонів гривень та збільшення фінансової частки спеціального фонду на 32 мільйонів гривень. Наголосимо на тому, що порядком 14 мільйонів гривень піде на масштабний ремонт тутешніх доріг.

Під час засідання закцентували на тому, що зазначені реконструкції будуть проведені по вулицях Гвардійській, Хіміків та Космонавтів. Окрім цього заплановано направити майже 100 тисяч гривень, із загального фінансового фонду, на придбання холодного асфальту. Заплановані ремонтні роботи повинні розпочатися протягом нинішнього року.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.