Інформує про події на Сході України

«Доступні ліки» збільшили свій перелік

3.8K 0

Програма «Доступні ліки» збільшила перелік засобів для лікування. Скористатися ліками, які входять до оновленого списку можна буде з 1 серпня даного року. Відтепер їхній перелік досягає майже 200.

Таку інформацію опублікувало МОЗ для пацієнтів в яких наявні захворювання серцево-судинні, діабет ІІ типу, бронхіальна астма. Скористатися медичними засобами вони матимуть змогу за певну грошову доплату, або безкоштовно.

Борги Запорізьких підприємств

До оновленого реєстру додали 42 препарати, що в загальній сукупності дає можливість скористатися 199 препаратами. Виготовляють їх 43 фірми різних країн, серед яких 17 виробників Українські. Також значну частину займають виробники країн, які знаходяться в Європейському союзі – 21 виробник. Чотири виробника є з Індії і лише один з Ізраїлю.

Найбільше доповнили список ліками для людей які мають серцево-судинні захворювання – 33 препарати. Для осіб, в яких наявне захворювання діабету ІІ – 5 препаратів. Для тих, хто бореться з бронхіальною астмою, розширили список на чотири препарати.

В реєстрі можна відслідкувати дані щодо торгових назв препаратів, діючих речовин, форму форму випуску, дозування, виробника, роздрібну ціну за упаковку. Якщо ж вартість препарату вища граничної оптово-відпускної ціни і за ліки необхідно доплатити, то в реєстрі буде інформація, вартості.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.