Інформує про події на Сході України

Дружина військового посадовця придбала машину вартістю в півмільйона гривень

1.26K 0
Дружина військового посадовця придбала машину вартістю в півмільйона гривень

Дружина військового посадовця купила автівку, котра коштує чималих грошей. Наразі відомо, що жінка Миколи Мосенцова – замісника військового комісара ОВК Харкова стала власником новенького Suzuki Vitara.

Дана інформація відома завдяки розголошеній декларації за минулий рік пана Мосенцова. Зауважимо, що транспортний засіб оцінюється в пів мільйона гривень, на якого фактично жіночка не мала коштів. ВІДОМО, що за минулий рік пані Людмила отримала офіційної заробітної плати близько 40 тисяч гривень. За 2018 рік вона гаманець жінки взагалі не поповнився і її прибуток дорівнював «нулю». Натомість постає питання та сумнів, щодо придбання машини, так-як коштів, котрі отримала Людмила Мосенцова ні як не вистачало б на придбання автівки. Додаткового прибутку жінки в декларації не було освітлено, тому і не відомо, яким чином вона змогла собі дозволити таку недешеву забаганку.

Цікаво що раніше у подружжя Мосенцових у власності перебувала машина марки Chevrolet Cruze 2012 року випуску. За даними декларації відомо, що заробітна плата пана Миколи складає близько 200 тисяч гривень. Натомість заощаджень у декларації він не оголошував.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.