Інформує про події на Сході України

Екс-губернатора Запоріжжя підозрюють у порушенні складання електронної декларації

111 0

Колишнього мера Запорізької області підозрюють в декларуванні невірогідної інформації. Відповідну інформацію було розголошено прес-центром САП.

Таким чином центром антикорупційної прокуратури було повідомлено, що основні недотримання у складанні декларації стосуються 2015-2017 років. Тож, колишньому губернатору було оприлюднено провину у приховуванні майна, а саме: земельні ділянки, автомобілі, доходи та корпоративні права на загальну суму 43 мільйонів гривень.

Окрім цього у прокуратурі повідомляють, що пан Костянтин неправомірно не подавав електронну декларацію за 2015 рік, прикриваючись діяльністю в СБУ.

Особисто вручити підозру екс-губернатору не вдалося, через те, що дома його не вдалося застати. Окрім цього чоловік не з’явився на допиті, тому було прийнято рішення направити йому повідомлення поштою.

Звернемо вашу увагу на тому, що раніше Костянтин Бриль бурхливо реагував на подібні йому обвинувачування. Він наголошував на тому, що НАБУ має перевіряти діяльність «Укроборонпром», а не його доходами. Наразі НАБУ чекає офіційних коментарів від екс-губернатора.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.