Інформує про події на Сході України

Екс-керівник ХТЗ поніс покарання за розкрадання державного майна

702 0

Так за останніми даними стало відомо, що екс-голова машинобудівного заводу заплатив за фіктивне очищення каналізації понад 23 мільйонів гривень.

Ще в минулому році колишньому керівнику ХТЗ були пред’явлені підозри та обвинувачування на рахунок розтрати кошт фірми. Віта Дубовик повідомила, що чоловік присвоїв собі значну суму грошей машинобудівного заводу.

В 2015 році екс-директор заключив контракт від імені фірми на те, що будуть проведені роботи щодо очищення каналізації, які оцінюються в 23 мільйони гривень. При цьому він знав, що ремонтні роботи не будуть здійсненими.

Прес-служба правоохоронних органів міста повідомляє, що Орджонікідзевський районний суд Харківщини виніс вирок колишньому генеральному директору Харківського тракторного заводу. Так лава присяжних зобов’язала признати вину в розкраданні грошей підприємства в особливо великих розмірах. Також було озвучено признати винним чоловіка щодо службового підроблення документації.

Тепер горе-директору  загрожує близько 8 років за ґратами та позбавленням права займати керівні посади на термін до 3 років. Також все нажите майно буде підлягати конфіскації. На даному етапові триває апеляційне оскарження вироку суду присяжних.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.