Інформує про події на Сході України

Екс-керівник ХТЗ поніс покарання за розкрадання державного майна

197 0

Так за останніми даними стало відомо, що екс-голова машинобудівного заводу заплатив за фіктивне очищення каналізації понад 23 мільйонів гривень.

Ще в минулому році колишньому керівнику ХТЗ були пред’явлені підозри та обвинувачування на рахунок розтрати кошт фірми. Віта Дубовик повідомила, що чоловік присвоїв собі значну суму грошей машинобудівного заводу.

В 2015 році екс-директор заключив контракт від імені фірми на те, що будуть проведені роботи щодо очищення каналізації, які оцінюються в 23 мільйони гривень. При цьому він знав, що ремонтні роботи не будуть здійсненими.

Прес-служба правоохоронних органів міста повідомляє, що Орджонікідзевський районний суд Харківщини виніс вирок колишньому генеральному директору Харківського тракторного заводу. Так лава присяжних зобов’язала признати вину в розкраданні грошей підприємства в особливо великих розмірах. Також було озвучено признати винним чоловіка щодо службового підроблення документації.

Тепер горе-директору  загрожує близько 8 років за ґратами та позбавленням права займати керівні посади на термін до 3 років. Також все нажите майно буде підлягати конфіскації. На даному етапові триває апеляційне оскарження вироку суду присяжних.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.