Інформує про події на Сході України

Газ на Україні спав у ціні

319 0
Газ на Україні спав у ціні

Відтепер гаманець українців буде більш стабільний на грошовий еквівалент, так-як народні обранці загальними зусиллями зменшили ціну на один із природних ресурсів.

Від початку травня на території України зменшиться комунальна плата на блакитне паливо. Відтепер газ буде коштувати порядком 8,247 гривень, замість 8,550 гривень за тисячу кубометрів, як це було раніше. Відповідний законопроект було затверджено ще наприкінці квітня нинішнього року Кабінетом міністрів та НАК «Нафтогаз України»

Наголосимо на тому, що, зазначений закон був ухвалено під час чергового засідання за участю прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та керівника правління “Нафтогазу” Андрія Коболєва.

За повідомленням РБК-Україна, від 22 квітня Кабінет міністрів і НАК “Нафтогаз України” дійшли згоди, стосовно зниження даного тарифу для населення і теплової генерації на нинішній місяць.

Звернемо вашу увагу на тому, що попри оголошену інформацію, напередодні травня “Нафтогаз” підняв розцінку на блакитне паливо для певної групи. Тож зазначений закон ввійде в силу з 1 травня нинішнього року, для індустріальних споживачів та інших суб’єктів господарювання.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.