Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Головні новини Запоріжжя

Головні новини Запоріжжя

56 0
Головні новини Запоріжжя

Пенсіонери отримають грошову підтримку

Звернемо вашу увагу на тому, що пенсіонери, у котрих пенсія складає менше 5 тисяч гривень, отримають від держави одноразову матеріальну допомогу.

Уряд нещодавно ухвалив рішення, стосовно того, що пенсіонери найближчим часом отримають разову допомогу в розмірі 1 тисячі гривень. Відповідну інформацію оголошено прес-центром ЗОДА.

Запорізька область отримає гуманітарну допомогу

Днями у соціальній мережі прес-служба Фонду Вадима Новінського оголосила про те, що з КНР до України прибув гуманітарний багаж медичного призначення.

Звернемо вашу увагу на тому, що від початку березня нинішнього року Фонд Вадима Новинського в честь Покрова Пресвятої Богородиці здійснював закупівлі в КНР високоефективних апаратів ШВЛ, десятки тисяч експрес-тестів, тисячі костюмів і респіраторів надзвичайного захисту для медиків.

Мова йде про 1 мільйон сертифікованих медичних масок, котрі будуть розподілені між іншими областями. Звернемо вашу на тому, що з 6 квітня були прийняті обмеження, стосовно заборони перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратори.

Окрім Запорізької області гуманітарну підтримку отримають і інші області України, такі як: Миколаївська, Херсонська, Дніпропетровська, Харківська.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.