Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Головні новини Запоріжжя

Головні новини Запоріжжя

37 0
Головні новини Запоріжжя

За одну ніч на території Запоріжжя палало 3 машини

Наголосимо на тому, що в Шевченківському районі Запоріжжя 27 травня, вночі, відбулася пожежа. Дану інформацію було оголошено обласним управлінням ДСНС.

Таким чином, пожежа відбулася на території приватного дому на вулиці Архітектурна. В результаті, під час пожежі горіло двоє автомобілів «Аudi» і «Renault» на загальній площі 25 квадратних метрів. Окрім цього, вогонь охопив і передню частину легкової машини «Оpel Vektra», який знаходився поруч.

Близько 03.00 працівники пожежної служби локалізували загорання, а вже о 03.45 було повністю ліквідовано вогнище. Звернемо вашу увагу на тому, що під час пожежі орудувало 2 одиниці техніки та 7 чоловік особового складу. Наразі причина загорання встановлюється.

На Запоріжжі було врятовано чоловіка, котрий  намагався покінчити життя самогубством

Даний інцидент відбувся на території населеного пункту Мелітополь, 26 травня. Саме того дня пожежу було зафіксовано в одному із будинків.

Наголосимо на тому, що в палаючому будинку знаходився чоловік, котрий стікав кров’ю. За попередньою інформацією відомо, що чоловік перерізав собі шию, зап’ястя та залишив передсмертну записку своїй дружині.

Надавши медичну допомогу на місці, лікарі госпіталізували мелітопольця в місцевий психдиспансер. Стало відомо, що потерпілий уже неодноразово кодувався від алкогольної залежності.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.