Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Головні новини Запоріжжя

Головні новини Запоріжжя

13 0
Головні новини Запоріжжя

На Запоріжжі потонули дві дівчинки

На території Запорізької області, а саме в Розівському районі сталася жахлива трагедія, під час відпочинку померли двоє дівчаток. Під час слідства стало відомо, що неповнолітні пішли купатися до місцевого ставка без дозволу батьків.

З часом місцевий житель помітив речі дівчат та почав шукати їх у воді. Чоловік знайшов тіло однієї дівчинки, однак її життя врятувати не вдалося. Перегодом приїхали рятувальники, котрі віднайшли тіло іншої потерпілої. Їх тіла були направлені на судово-медичну експертизу. Наразі обставини даної трагедії встановлюються. За фактом події відповідними органами ведеться розслідування.

Громадяни Запоріжжя вже скоро можуть відвідати кінотеатри

Український уряд запровадив нововведення до адаптивного карантину. Вже від початку липня можуть почати робочу діяльність кінотеатри, але за певних умов. Звернемо вашу увагу на тому, що основною умовою є те, що  наповненість залів повинна бути не більше 50 відсотків. Окрім цього у кожного з собою повинна бути захисна медична маска. Відповідну інформацію було повідомлено під час чергового засідання уряду, котре відбулося 25 червня.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.