Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Головні новини Запоріжжя

Головні новини Запоріжжя

46 0
Головні новини Запоріжжя

На одному із запорізьких пляжів потонув чоловік

Наголосимо на тому, що на території Запорізької області, а саме на Центральному пляжі, стався черговий фатальний випадок, під час якого помер чоловік. Звернемо вашу увагу, що інцидент відбувся 26 липня. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром Національної поліції Запорізької області.

Таким чином, чоловік пішов купатися до водойми, однак через деякий час він зник. Люди почали бити на сполох, прибули рятувально-водолазна служба та працівники медичної служби. На превеликий жаль стало відомо, що 57-річний громадянин потонув. Тіло передано на проведення судово-медичної експертизи.

На Запоріжжі знову реєструють випадки коронавірусу

Таким чином, лише за 26 липня на території Запорізької області було зареєстровано 16 випадків захворювання на коронавірус.

Звернемо вашу увагу на тому, що станом на 9 ранку 27 липня, на території Запорізької області зареєстровано порядком 750 випадків недугу ( з них 65 випадки – діти та 118 випадків – працівники медичної служби).

Наголосимо на тому, що минулого тижня пролунала офіційна заява, що карантинні заходи будуть продовжені до серпня місяця включно.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.