Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Головні новини Запоріжжя

Головні новини Запоріжжя

25 0
Головні новини Запоріжжя

На Запоріжжі 14 абітурієнтів здобули максимум на ЗНО-2020

Звернемо ваш увагу на тому, що на території Запорізької області ЗНО складали порядком 16 тисяч абітурієнтів. Цікаво, що це на 7—осіб більше, ніж це було в 2019 році.

Таким чином, під час ЗНО-2020 14 абітурієнтів здобули максимальну кількість балів з головних предметів, а саме -200. Цей показник більше, ніж це було в 2019 році вдвічі.

Отже, протягом цієї вступної компанії основним попитом користувалися такі предмети: українська мова та література, математика та історія України.

На одному із запорізьких курортів ледь не померла відпочивальниця

Наголосимо на тому, що відповідний інцидент трапився в місті Кирилівка Якимівського району. На щастя, подія обійшлася без жертв, хоча наробила шуму на курорті

Постраждалою стала відпочивальниця 62-років. На місці події функціонувала фельдшерська бригада. Після надання медичної допомоги жінку було направлено до міської поліклініки, де і був продовжений терапевтичний період.  Наразі її стан оцінюється, як стабільний.

Рятувальник доповідають, щоб громадяни були обачними на морі, не заходили на велику глибину та не залишали дітей без нагляду.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.