Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Головні новини Запоріжжя

Головні новини Запоріжжя

49 0
Головні новини Запоріжжя

Громадяни Запоріжжя заборгували більше як 3 мільярди гривень

Звернемо вашу увагу на тому, що валова вартість заборгованості мешканців регіону за житлово-комунальні послуги складає більше 3,3 мільярдів гривень.

Цікаво зауважити, що за липень нинішнього року Запорізька область погасила порядком 50 мільйонів гривень боргу. У службі статистики також наголошують, що за період січня-липня нинішнього року населенням було укладено 735 договорів про погашення заборгованості на валовий рахунок в 6,5 млн гривень.

Під час судового засідання громадянин порізав себе ножем під час судового засідання

Наголосимо на тому, що на сайті Якимівського районного суду було оголошено про випадок, котрий стався під час судового засідання. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром Національної поліції Запорізької області.

7 вересня під час чергового слухання справи громадянин наніс удар ножем собі в живіт. Після чого знову замахнувся ножем, але позивачка вибила ніж з його рук.

Працівниками суду була викликані працівники правоохоронних органів та лікарів, котрі доставила постраждалого в тутешньої поліклініки. На сьогодні про стан його здоров’я невідомо.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.