Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Головні новини Запоріжжя

Головні новини Запоріжжя

27 0
Головні новини Запоріжжя

На території Запоріжжя жінку вкусила змія

Наголосимо на тому, що даний інцидент відбувся на території населеного пункту Інженерне Пологівського району. На щастя, наразі життю жінки нічого не загрожує.

Таким чином, 11 вересня, громадянку Запорізької області 31-року, під час роботи на городі вкусила змія. На місце трагедії одразу ж прибули працівники медичної служби, котрі і госпіталізували потерпілу.

Громадянина Запоріжжя було затримано за розповсюдження дитячої порнографії

Звернемо ваш увагу, що днями працівники правоохоронних органів затримали чоловіка, котрий розповсюджував порнографічні відео за участю дітей. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром Національної поліції.

Даний випадок було зареєстровано на території Запоріжжя 10 вересня. Працівники правоохоронних органів провели плановий обшук підозрюваного 46-років. У ході слідства, службовці виявили у чоловіка ноутбук, на котрому зберігалися порнографічні відео, за участі дітей. Стало відомо, що правопорушник розповсюджував дані відео за грошову винагороду.

Зауважимо, що конфісковану техніку було направлено на проведення експертизи. Тепер злочинцю загрожуватиме кримінальна відповідальність терміном до 10 років.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.