Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Головні новини Запоріжжя

Головні новини Запоріжжя

128 0
Головні новини Запоріжжя

На Запоріжжі дівчина впала з 3 поверху багатоповерхівки

У Запоріжжі з третього поверху квартири впала 16-річна дівчина. Відповідну інформацію було оголошено центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Даний інцидент відбувся в будинку по вулиці Лобановського. На місце події одразу ж прибула реанімаційна бригада.

Працівники медичної сфери повідомили, що дівчина отримала травми живота та грудної клітки. Окрім цього, у потерпілої діагностували черепно-мозкову травму та перелом кісток тазу. Наразі постраждалу було госпіталізовано до обласної дитячої лікарні.

На території України прогнозують землетрус, охопить і Запоріжжя

Закарпаття входить до нового періоду сейсмічної активності, магнітуда катастрофи може досягати 8-ми балів. Таким чином, дане стихійне лихо може дійти й до Запорізької області.

Наголосимо на тому, що сейсмічна активність, яка зачіпає Закарпатську область, трапляється, як правило раз на 100-120 років. Окрім цього, останній випадок землетрусу було зафіксовано 1908 році. За попередньою інформацією Олександра Кендзери з інституту геофізики НАН України, землетрус може трапитися вже найближчим часом.

Запорізьку область може зачепити землетрус на 6 балів по шкалі Ріхтера , під час якого можуть падати картини зі стін, сипатися штукатурка.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.