Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Головні новини Запоріжжя

Головні новини Запоріжжя

36 0
Головні новини Запоріжжя

В Мелітополі сім’я отруїлася грибами

Даний випадок був зареєстрований на території населеного пункту Терпіння Мелітопольського району. Медикам вдалося швидко надати кваліфіковану допомогу, тому інцидент обійшовся без жертв.

Таким чином, постраждалими виявилися 40 річна жінка та хлопці 17 і 19 років. На виклик приїхала фельдшерська бригада, котра й госпіталізувала потерпілих.

На сьогодні з’ясовується, де були взяті гриби – куплені в магазині, на ринці чи зібрані власноруч. Наголосимо на тому, що останнім часом кількість отруєнь грибами на території Запорізької області зросла.

На території Запорізької області відремонтували дорогу

Звернемо вашу увагу на тому, що на території Запорізької області підходить до фінального етапу ремонт автомобільної дороги між населеними пунктами Гуляйполе та Пологи. На даний захід було витрачено порядком 450 мільйонів гривень. У свою чергу, реконструкцію було проведено більше ніж 18 кілометрів траси.

Зауважимо, що перші роботи були розпочаті ще в червні 2020 року. Фінальним акордом залишається монтування нових дорожніх знаків та сигнальних стовпів. Повідомляють, що до кінця року ремонтні роботи будуть завершені.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.