Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Головні новини Запоріжжя

Головні новини Запоріжжя

34 0
Головні новини Запоріжжя

На території Запорізької області продавця оштрафували за відсутність маски

Днями був оголошений вирок жінці, котра нехтувала карантинними нормами, та працювала без маски. Наголосимо на тому, що даний інцидент відбувся ще у вересні. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром Національної поліції Запорізької області.

Таким чином, працівники правоохоронних органів ще у вересні місяці склали адміністративний протокол на жінку. Під час суду громадянка свою вину заперечувала, пояснивши, що знаходилася без медичної маски через те, що тільки прийшла з туалету та не встигла її вдягнути. Вона просила суд врахувати наявність в неї трьох дітей та малу заробітну плату.

Однак суд визнав жінку винною та оголосив їй вирок у вигляді грошового стягнення сумою в 17 тисяч гривень.

На прикрашання Запоріжжя до Нового року витратять 2 мільйона гривень

Наголосимо на тому, що незважаючи на пандемію в країні, вулиці Запоріжжя будуть прикрашені з нагоди святкування Нового року.

Як і завжди, в центрі Запоріжжя прикрасять Бульвар Шевченка та площу Маяковського. Валова вартість затрат складатиме порядком 1,81 мільйона гривень. Звернемо вашу увагу на тому, що підрядник зобов’язаний виконати оголошені роботи вже до 17 грудня.   На монтаж і закупівлю прикрас передбачено 1,2 мільйона гривень, а на демонтаж трохи більше 600 тисяч.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.