Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Головні новини Запоріжжя

Головні новини Запоріжжя

26 0
Головні новини Запоріжжя

На території Запорізької області потонула жінка

Даний інцидент відбувся 15 листопада в населеному пункті Комишуваха. Працівники ДСНС зафіксували тіло жінки у одній із місцевих річок.

На місце події одразу ж прибули працівники ДСНС, котрій й дістали труп потерпілої. Наразі тіло було передано на проведення судово-медичної експертизи. Стосовно даного інциденту було запроваджено кримінальне впровадження.

На Запоріжжі жінка залишила свого онука в маршрутці

На щастя, працівники правоохоронних органів допомогли хлопчику повернутися додому. Даний інцидент відбувся цього тижня. Таким чином, до поліції звернулася схвильована пенсіонерка, котра заявила, що загубила свого онука, котрий залишився у маршрутці.

За словами жінки відомо, що про онука вона згадала, коли вийшла з транспорту. Схвильована пенсіонерка одразу ж набрала до поліції. Мобільного зв’язку жінка разом з онуком не мала, тому це ускладнило пошуки зниклого.

На щастя працівники правоохоронних органів оперативно відреагували та дуже швидко віднайшли дитину на одній із місцевих зупинок. Хлопчик був наляканий та не міг назвати своїх данні. Загубу було одразу ж передано бабусі.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.