Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Горіла одна із  запорізьких квартир , є жертви

Горіла одна із  запорізьких квартир , є жертви

538 0
Горіла одна із  запорізьких квартир , є жертви

Нещодавно на Запоріжжі палала одна з квартир. Унаслідок пожежі помер один мешканець, ним виявився 18-річний юнак.

Трагедія трапилася 25 жовтня провулком Новим у селищі Солоне Вільнянського району. Під час ліквідації вогню була залучена пожежна бригада. Вона констатувала, що трагедія трапилася на другому поверсі. За останніми даними, вогнище розійшлося на загальних 7 м2.

Для того, щоб у повній мірі ліквідувати полум’я працівникам  пожежної бригади знадобилося близько 50 хвилин. Та все ж рятувальниками було виявлено тіло 18-річного хлопця без ознак життя.

За попередньою інформацією прес-центру державної служби України з невідкладних станів Запорізької області встановлено, що найбільш достовірною причиною спалаху вогню стало недотримання правил пожежної безпеки під час користування електричними приладами.

Рятівники б’ють на сполох і масово починають проводити інформаційну діяльність з громадянами міста. Унаслідок похолоданню, яке надходить, запорожці активно використовують засоби обігріву. Тому для того, щоб уберегти себе від подібних ситуацій, потрібно дотримуватися правил пожежної безпеки та не зловживати користуванням електричних приладів.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.