Інформує про події на Сході України

ГПУ не виявила виновнних у Харкові у «кооперативній схемі»

6.63K 0

У справі про «кооперативну схему» в Харкові підозрюваних не виявлено – про це відомо від генеральної прокуратури України.

Наталія Теличко повідомила, що на даний момент застосовують всі потрібні дії, щоб повноцінно дослідити обставини кримінально впровадження.

Як просувається зараз слідство, повідомили, що ця інформація є обмеженою в доступі і не допустима розголошенню.

П’ятнадцятого вересня співробітники ГПУ в супроводі працівників СБУ з обшуками прибули в готель «Національ», оскільки там проживає мер м. Харкова Г. Кернес, додому до народного депутата М. Добкіна, а також до Харківської міської ради.

Нові грошові купюри і чи будуть вони

Справа стосується прийнятих рішень Харківської міськради про передачу земельних ділянок житлово-будівельним кооперативам, створеним за 2008-2010 рр. Саме тоді, коли мером м. Харкова (до березня 2010-го) був М. Добкін, а секретарем міськради – Г. Кернес, після чого у жовтні 2010 він зайняв посаду мера.

Генпрокурор України Ю. Луценко показав схему і сказав, що службові особи Харківської міськради володіють незаконно ділянками, які належать територіальним громадам Харкова. Дані ділянки, площа яких 653 га, вартують більше 4 млрд грн. Фігурантами справи Луценка називав Кернеса, Добкіна, чиновників Харківської міськради.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.