Інформує про події на Сході України

Громадяни Харкова почали отримувати підвищену заробітну плату

690 0

Нарешті жителі Харкова дочекалися на підвищення заробітку. Тож місячний середньостатистичний заробіток за час від січня по липень нинішнього року по всій території Харкова доходить до 7 тисяч 290 гривень.

Ця сума на 23 відсотки вища, чим за той же період булого року. Зазначену заяву повідомив під час чергового зібрання територіальної трьохсторонньої суспільно-економічної наради керівник Департаменту громадської оборони Харківської обласної державної адміністрації Юрій Шпарага.

Чоловік підкреслив те, що влада міста активно працює над планом дій, щодо покращення рівня громадян Харкова та на рахунок підвищення заробітку. Пан Юрій додав, що кількість неоформленої зайнятості наразі впевнено спадає. Таким чином від початку січня нинішнього року в ході контрольно-наглядової діяльності було вичислено 2833 «тіньових» працівників, з них легалізовано 2380 міст.

Зауважимо, що в місті й досі проходить план дій щодо рейду з виявлення неофіційно працевлаштованих робітників. Таким чином за повідомленням Держпраці найвищий показник підпільних робочих фігурує у таких сферах, як будівництво та торгівля.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.