Інформує про події на Сході України

Громадянин Донецька ледь не підірвав вибухівку на Запоріжжі

827 0
Громадянин Донецька ледь не підірвав вибухівку на Запоріжжі

За останньою інформацією відомо, що згаданий теракт вдалося запобігти СБУ. Таким чином, бомбу було ліквідовано, що перебувала в одному із сміттєвих баків міста.

За відомостями керівника Департаменту контррозвідки СБУ Олексія Петрова відомо, що дані про передачу вибухонебезпечного приладу з Донецька надійшла в Центральний апарат служби – і група, сформована Іваном Бакановим, поступила в Запоріжжя і розшукала правопорушника. Окрім цього, чоловіка, котрий мав за мету організувати теракт було затримано.

Таким чином, вибухівку було ліквідовано таємно від об’єкта, що намагався активувати її. Після того, як чоловік покинув територію міста, злочинець намагався підірвати вибухівку. Терорист довгий час слідкував за новинами, стосовно невідкладних станів у Донецьку, та звісток ні яких не було. Тому злочинець повернувся до Донецька, щоб перевірити справність вибухівки. Саме тоді його і було затримано.

Працівники правоохоронних органів повідомляють, що вибухівка була досить небезпечною, зона враження складала близько 10 м. Тепер у разі підтвердження вини чоловікові буде загрожувати позбавлення волі.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.