Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Громадянку Запоріжжя викрали та намагалися вбити

Громадянку Запоріжжя викрали та намагалися вбити

322 0
Громадянку Запоріжжя викрали та намагалися вбити

На території Запорізької області було викрадено жінку незнайомим чоловіком. Наразі життю жінки ні чого не загрожує, вона перебуває в одній із міських лікарень міста.

За попередньою інформацією потерпілої відомо, що вона сіла до темно-синьої Таврії. Підвезти жінку до населеного пункту погодився чоловік на ім’я Сергій. Однак поїздка перетворилася в суцільний жах. Постраждала повідомила, що чоловік мав за мету вбити її.

За попередньою  інформацією Юлії (так звати потерпілу) відомо, що машина рухалася зі швидкістю 100 кілометрів за годину в бік Вільнянська. Тому жінка не знайшла іншого вибору, як вистрибнути з авто.

Наразі Юлія перебуває в 5-й міській лікарні і її фізичний стан стабілізувався. Вона отримала травми середньої ступені важкості. Проте у потерпілої спостерігається досить низький вміст гемоглобіну в крові. Тому працівники лікарні наголошують на тому, що жінці потрібні донори з другою позитивною групою крові для нормалізації її здоров’я.

Повідомляємо, що жінка перебуває в 5-й міській лікарні травматологічного відділення в палаті № 14. Хто не байдужий до життя жінки, просимо допомогти їй в реабілітаційному періоду та здати кров на донорство.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.