Інформує про події на Сході України

Єдиний проїзний квиток у Харкові

7.37K 1

Нардепи сімнадцятого січня прийняли новий закон на засідання ВР, в якому передбачається автоматично оплачувати проїзд в громадському транспорт. Таке рішення підтримали двісті шістдесят п’ять народних депутатів.

Варто виділити, що робота в Харкові щодо розробки єдиного електронного квитка щодо всіх видів транспорту вже розпочата. А ближчим часом в міській раді планується підписання договору з інвестором ТОВ «Фінансова компанія« Платіжний центр ».

В планах якомога швидше обладнати міський транспорт електроними компостерами. Вони зчитуватимуть необхідну інформацію з безконтактної картки. Попередньо передбачено, що дану картку можна буде купити на станціях метро, а також в спеціальних точках продажу.

Разом з тим від мерії пролунала обіцянка, що таке новітнє вправдження не потягне великих витрат зв сторони транспортних піприємств і вартість проїзду залишиться такою ж.

Вправаждення такої нової системи запропонував ще в двітисячі дев’ятому році колишній міський голова М. Добкін. Так як це дозволило б уникати контакту коштів між водіями і кондукторами, а також підрахувати кількість пільговиків.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.