Інформує про події на Сході України

Єдиний проїзний квиток у Харкові

6.21K 1

Нардепи сімнадцятого січня прийняли новий закон на засідання ВР, в якому передбачається автоматично оплачувати проїзд в громадському транспорт. Таке рішення підтримали двісті шістдесят п’ять народних депутатів.

Варто виділити, що робота в Харкові щодо розробки єдиного електронного квитка щодо всіх видів транспорту вже розпочата. А ближчим часом в міській раді планується підписання договору з інвестором ТОВ «Фінансова компанія« Платіжний центр ».

В планах якомога швидше обладнати міський транспорт електроними компостерами. Вони зчитуватимуть необхідну інформацію з безконтактної картки. Попередньо передбачено, що дану картку можна буде купити на станціях метро, а також в спеціальних точках продажу.

Разом з тим від мерії пролунала обіцянка, що таке новітнє вправдження не потягне великих витрат зв сторони транспортних піприємств і вартість проїзду залишиться такою ж.

Вправаждення такої нової системи запропонував ще в двітисячі дев’ятому році колишній міський голова М. Добкін. Так як це дозволило б уникати контакту коштів між водіями і кондукторами, а також підрахувати кількість пільговиків.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.